Jeśli chcesz poznać inne atrakcyjne
oferty inwestycyjne - podaj dane.
Oddzwonimy:
Imię:*
Tel. kom.:*
+48
Email:
Lokata bankowa na 1 miesiąc oprocentowana w ujęciu rocznym na poziomie 5% bez dodatkowych produktów. Ilość lokat ograniczona do 600 szt., oferta dostępna od 15.01.2014 do 14.02.2014 lub do wyczerpania limitu lub do odwołania. Minimalna kwota lokaty 25 tys. zł, maksymalna kwota lokaty 100 tys. zł. Oferta tylko dla nowych Klientów, którzy nigdy nie nabyli produktu finansowego za pośrednictwem firmy Expander. Klient ma możliwość założenia maksymalnie jednego depozytu na kwotę od 25 tys. do 100 tys. zł. Lokata dostępna wyłącznie w oddziałach Expander. Regulamin i szczegóły Promocji "Dobra Lokata" dostępne na www.expander.pl oraz u Doradcy.
O firmie: Expander jest jedną z wiodących firm polskiego rynku doradców finansowych. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako portal internetowy w 2000 roku. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Pierwszy nasz oddział powstał w Warszawie już na początku 2001 roku. W ciągu kilku lat naszej działalności Doradcy Finansowi Expandera zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i cookies.
W Trosce o jakość usług wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Expander Advisors Sp. z o. o. są rejestrowane. W przypadku niewyrażenia zgody na nagrywanie rozmów, prosimy o niepozostawianie danych.