Zyskaj dostęp do oferty:
Imię:*
Tel. kom:*
E-mail:*
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego. Pełna treść Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o., przekazanych przeze mnie w procesie obsługi oraz zawartych w przedłożonych dokumentach w celach związanych z teraźniejszym oraz przyszłym wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego, w tym obejmującym monitoring procesu zawarcia umowy z wybraną instytucją finansową lub bankiem i związaną z tym koniecznością archiwizacji danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji przez Expander usług doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Administratorem Danych Osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.
Tak, wyrażam zgodę.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu do celu marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej od Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymanie od Expander Advisors Sp. z o.o. informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną. Pełna treść Oświadczam, że wyrażam zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.), wysłanych w imieniu AdRate Sp. z o.o. lub na zlecenie innych osób. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Administratorem Danych Osobowych jest AdRate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.
Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.
Kredyt hipoteczny oferowany za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. Podana rata kredytu hipotecznego oparta o obliczenia dla kredytu na 30 lat, marża 0,85%, oprocentowanie 2,58%, LTV 80%, prowizja 5% (wliczona w kwotę kredytu). Wyliczenia zostały dokonane na dzień 08.12.2015. Podane wartości mają charakter szacunkowy, a ich ostateczna wysokość uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej klienta dokonywanej przez bank. Wymagane dodatkowo ustanowienie zabezpieczenia hipotecznego oraz otwarcie konta Maksymalnego oraz karty kredytowej (produkty muszą być utrzymane przez cały okres kredytowania, w innym przypadku marża banku wzrośnie o 0,4 p.p.). Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegóły u Doradcy.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i cookies.

W Trosce o jakość usług wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Expander Advisors Sp. z o. o. są rejestrowane. W przypadku niewyrażenia zgody na nagrywanie rozmów, prosimy o niepozostawianie danych.

Polityka prywatności
Zapoznaj się z Polityką Prywatności AdRate i Regulaminem AdRate