Kredyt hipoteczny MdM
Wypełnij formularz.
Oddzwonimy:
Imię:*
Telefon komórkowy:*
E-mail:*
Przygotuj się już teraz do
kredytu z dopłatą w 2017!
Nowe dofinansowanie już od stycznia.
Jakoś obsługi 2015
Doradzamy od 15 lat
Nasze usługi są bezpłatne
Expander
Materiał dotyczy kredytów hipotecznych w ramach programu dofinansowania wkładu własnego ze środków państwowych ( Program Mieszkanie dla Młodych) oferowanych przez banki krajowe za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Wnioski o dofinansowanie z wkładu własnego z terminem wypłaty wsparcia z Funduszu Dopłat przypadającym w 2017r. będzie można rejestrować w Banku Gospodarstwa Krajowego od 2 stycznia 2017r. Finansowe wsparcie z Funduszu Dopłat w ramach Programu Mieszkanie dla Młodych jest udzielane na warunkach określonych w Ustawie z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (Dz.U. z 2013 r. poz. 1304 i 1608 oraz Dz.U. z 2015 r. poz. 1194). Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Szczegóły Programu Mieszkanie dla Młodych dostępne w Oddziałach i u Doradców Expander.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i cookies.
W Trosce o jakość usług wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Expander Advisors Sp. z o. o. są rejestrowane. W przypadku niewyrażenia zgody na nagrywanie rozmów, prosimy o niepozostawianie danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o., przekazanych przeze mnie w procesie obsługi oraz zawartych w przedłożonych dokumentach w celach związanych z teraźniejszym oraz przyszłym wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego, w tym obejmującym monitoring procesu zawarcia umowy z wybraną instytucją finansową lub bankiem i związaną z tym koniecznością archiwizacji danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji przez Expander usług doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Administratorem Danych Osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.

Tak, wyrażam zgodę.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu do celu marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej od Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymanie od Expander Advisors Sp. z o.o. informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.), wysłanych w imieniu AdRate Sp. z o.o. lub na zlecenie innych osób. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Administratorem Danych Osobowych jest AdRate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na przekazanie danych osobowych do partnerów Expander Advisors Sp. z o.o. w celu marketingu produktów i usług z zakresu rynku nieruchomości. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, telefon, e-mail partnerom Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wskazanym na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.expander.pl w celu marketingu produktów i usług z zakresu rynku nieruchomości oferowanych przez tych partnerów lub za ich pośrednictwem. Lista partnerów jest dostępna bezpośrednio pod adresem http://expander.pl/partnerzy-nieruchomosci.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.