Podaj dane i sprawdź szybko swoją
ratę kredytową:
Kwota kredytu:*
Imię:*
Telefon komórkowy:*
E-mail:*
Jakoś obsługi 2015
Doradzamy od 15 lat
Nasze usługi są bezpłatne
Expander
Oferta kredytu gotówkowego oferowanego za pośrednictwem Expander Advisors Sp. z o.o. z oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 7,49%. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki: 10.000 zł, czas obowiązywania umowy: 120 mies.; oprocentowanie 7,49%; opłata przygotowawcza: 1400 zł; prowizja: 7%; całkowita kwota do zapłaty: 12129,41 PLN; liczba rat: 120; wysokość rat: 144,73 zł; RRSO: 14,3%; brak obowiązku posiadana produktów dodatkowych. Oferta została sporządzona na dzień 07.12.2016 r. Ostateczne warunki cenowe, jak również ostateczna decyzja kredytowa, uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonywanej przez bank. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, współpracuje za wynagrodzeniem z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank BGŻ BNP Paribas S. A. z siedzibą w Warszawie, Bank Zachodni WBK S. A. z siedzibą we Wrocławiu, Deutsche Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Getin Noble Bank S. A. z siedzibą w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie , Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie, Raiffeisen Bank Polska S. A. z siedzibą w Warszawie, Eurobank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, oraz jest umocowany do wykonywania usług pośrednictwa finansowego (kredytowego) w zakresie wynikającym z zawartych ze wskazanymi wcześniej kredytodawcami umów agencyjnych. Szczegóły oferty, jak również aktualna lista kredytodawców, współpracujących z Expander, dostępne są u Doradcy i w Oddziałach Expander.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i cookies.
W Trosce o jakość usług wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Expander Advisors Sp. z o. o. są rejestrowane. W przypadku niewyrażenia zgody na nagrywanie rozmów, prosimy o niepozostawianie danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o. w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Expander Advisors Sp. z o.o., przekazanych przeze mnie w procesie obsługi oraz zawartych w przedłożonych dokumentach w celach związanych z teraźniejszym oraz przyszłym wykonywaniem usług pośrednictwa i doradztwa finansowego, w tym obejmującym monitoring procesu zawarcia umowy z wybraną instytucją finansową lub bankiem i związaną z tym koniecznością archiwizacji danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji przez Expander usług doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182) Administratorem Danych Osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.

Tak, wyrażam zgodę.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez Expander Advisors Sp. z o.o., w tym na użycie podanego numeru telefonu do celu marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej od Expander Advisors Sp. z o.o. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymanie od Expander Advisors Sp. z o.o. informacji handlowej na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania od AdRate Sp. z o.o. na wskazany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.), wysłanych w imieniu AdRate Sp. z o.o. lub na zlecenie innych osób. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (t.j. Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Administratorem Danych Osobowych jest AdRate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838), ul. Prosta 69.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.

Zgoda na przekazanie danych osobowych do partnerów Expander Advisors Sp. z o.o. w celu marketingu produktów i usług z zakresu rynku nieruchomości. Pełna treść
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, telefon, e-mail partnerom Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wskazanym na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.expander.pl w celu marketingu produktów i usług z zakresu rynku nieruchomości oferowanych przez tych partnerów lub za ich pośrednictwem. Lista partnerów jest dostępna bezpośrednio pod adresem http://expander.pl/partnerzy-nieruchomosci.

Tak, wyrażam zgodę. Nie, nie wyrażam zgody.