Powalczymy o najlepszy kredyt
Wybierz rodzaj kredytu:
Dalej
Krok: 1/4
Wysokość kredytu:
Okres kredytu:
Dalej
Krok: 2/4
Podaj płeć:
Podaj wiek:
Dalej
Krok: 3/4
Podaj dane, aby poznać szczegóły:

Chcę być informowany przez Expander Advisors Sp. z o.o. o dostępnych ofertach specjalnych i akcjach promocyjnych i wybieram następującą formę kontaktu:

Expanders. Nieustraszeni Łowcy Kredytów

Administratorem danych osobowych jest Expander Advisors Sp. z o.o., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.

Nota prawna:
Ostateczne warunki cenowe, jak również ostateczna decyzja kredytowa, uzależnione są od oceny zdolności kredytowej klienta dokonywanej przez bank. Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracuje za wynagrodzeniem z następującymi kredytodawcami: Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą w Warszawie, Pekao Bank Hipoteczny S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie, ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie, Santander Bank Polska z siedzibą w Warszawie, Bank Handlowy S.A. z siedzibą w Warszawie oraz jest umocowany do wykonywania usług pośrednictwa finansowego (kredytowego) w zakresie wynikającym z zawartych ze wskazanymi wcześniej kredytodawcami umów agencyjnych. Szczegóły oferty, jak również aktualna lista kredytodawców współpracujących z Expander, dostępne są u Eksperta i w Oddziałach Expander. Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego oraz nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 roku o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
EXPANDER ADVISORS Sp. z o.o., ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa, tel: 22 488 71 10 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, nr KRS: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43 992 400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210.